Jdi na obsah Jdi na menu

Ukončení prázdnin

          V sobotu 1.9.2012 připravilo občanské sdružení Slovácká dědina ukončení letních prázdnin, které bylo pojato jako setkání dětí regionu Východní Slovácko s dětmi z dětských domovů Zlínského kraje. Toto setkání proběhlo v krásném prostředí rekreačního střediska Ordějov v Bystřici pod Lopeníkem. Pro zpříjemnění konce prázdnin byla pro děti na sobotní odpoledne připravena řada soutěžních her, nafukovací skluzavka, střelba ze vzduchovek, opékání špekáčků a dětská diskotéka. Za své výkony v různých soutěžích si pak děti odnesly zasloužené odměny. I přes počáteční dešťové přeháňky se počasí brzy umoudřilo, a tak proběhlo všechno „v suchu“.

        Pro pobavení všech přítomných byl připraven také kulturní program, v němž účinkovali Dětský folklorní soubor Kopaničárek ze Starého Hrozenkova, cimbálová muzika Pajtáš z Bánova a dětská orientální skupina Saturn.

         Přítomné pozdravili i pozvaní hosté – statutární náměstek hejtmana Zlínského kraje pan Libor Lukáš, pan Tomio Okamura a legenda Kopanic paní Kateřina Kubínová.

Doufáme tedy, že se dětem i všem ostatním tato akce líbila a těšíme se, že ji budeme moci v podobném duchu opět za rok zopakovat.

        Za příjemné odpoledne bychom rádi poděkovali DJ Simoně (starala se celou dobu o hudbu a zvuk), účinkujícím souborům, hostům a v neposlední řadě pak partnerům a sponzorům, bez kterých by takovéto akce nebylo možné připravit. Zvláštní poděkování patří všem dobrovolníkům, kteří obětovali svůj čas a zajišťovali svojí prací hladký průběh akce.

Fotografie z akce naleznete ve fotogalerii.

sponzori-a3.jpg